Pridaj zaujímavosť

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/svinica-1.jpg

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/raj-1.jpg

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/hodkovce-1_0.jpg

Beh v Raji

28.05.2016
Stratená, Dobšinská ľadová jaskyňa

Slovenský raj je jednou z najznámejších destinácií Košického kraja. Väčšine z nás sa vynorí predstava rebríkov v divokých roklinách nad rozbúrenými potokmi a vodopádmi, či prekrásna nedotknutá príroda v ťažko dostupných terénoch.
Oblastná organizácia cestovného ruchu Spiš prišla tento rok s úplne inou ponukou. 28. mája 2016 organizuje ako súčasť TOP podujatí programu Terra Incognita Beh rajom. Štart i cieľ podujatia je v Dobšinskej ľadovej jaskyni, beží sa 10 km trasa z Dobšinskej ľadovej jaskyne do Stratenej a späť.
Po vlaňajšom úspechu, keď sa na štart postavilo 221 účastníkov nielen zo Slovenska a Európy, ale aj z Afriky, očakávajú organizátori podstatne vyššiu účasť. Aktuálny počet zaregistrovaných bežcov aj s rozdeleniami do jednotlivých kategórií môžete sledovať priamo na registračnej stránke behu.
Beh v Raji štartuje o 11:00 a celý priebeh behu bude komentovaný. Predpokladané ukončenie preteku bude okolo 12:30 – 13:00.
Pre návštevníkov podujatia je pripravené počas víkendu množstvo atrakcií – od návštevy Dobšinskej ľadovej jaskyne s prekvapením, ktoré čaká na každého držiteľa letáku s turistickou ponukou, cez možnosť jazdy na koňoch na farme na Samelovej lúke až po návštevu Tarzánie či Ranča pod Ostrou skalou.
Beh v Raji je výborným tipom na rodinný výlet do Stratenej a Dobšinskej ľadovej jaskyne, preto si poznačte v kalendári dátum 28. mája 2016. Stretneme sa v Dobšinskej ľadovej jaskyni!

Kategórie:
Vstupná brána:
Forma:
  • súťaž
Žáner:
  • šport
Cieľová skupina:
  • školáci 6-15 rokov
  • mládež 15-18 rokov
  • dospelí
  • seniori
Príloha:
Otváracie hodiny:
  • 9:00 - 17:00

Pridať nový komentár

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Región navštívilo 0 ľudí