Pridaj zaujímavosť

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/svinica-1.jpg

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/raj-1.jpg

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/hodkovce-1_0.jpg

Beh v raji 2016

28.05.2016
Stratená, Dobšinská ľadová jaskyňa

Už na prvom štarte Behu v raji sa zišlo 221 bežcov, ktorým robilo kulisu asi tisíc divákov. K najexotickejším určite patrili bežci z Kene, známi svojimi úžasnými vytrvalostnými výkonmi. Podarilo sa tak pripraviť dôstojnú a atraktívnu akciu, ktorá korunovala otvorenie letnej turistickej sezóny v Slovenskom raji. Garantom pretekov je Oblastná organizácia cestovného ruchu Spiš&Slovenský raj. Kulisu bežeckej lahôdky tvorí atraktívne prostredie Slovenského raja, konkrétne údolie rieky Hnilec od Dobšinskej ľadovej jaskyne do Stratenej, pričom dva z desiatich kilometrov vedú popod bralá Stratenského kaňonu.
Okrem bežeckej súťaže čaká na návštevníkov bohatý sprievodný program pre deti i dospelých, počas ktorého si môžu vyskúšať svoju zručnosť, vytrvalosť a obohatiť sa novými vedomosťami.

Pre návštevníkov podujatia je pripravené počas víkendu množstvo atrakcií – od návštevy Dobšinskej ľadovej jaskyne s prekvapením, ktoré čaká na každého držiteľa letáku s turistickou ponukou, cez možnosť jazdy na koňoch na farme na Samelovej lúke až po návštevu Tarzánie či Ranča pod Ostrou skalou.
Beh v Raji je výborným tipom na rodinný výlet do Stratenej a Dobšinskej ľadovej jaskyne, preto si poznačte v kalendári dátum 28. mája 2016. Stretneme sa v Dobšinskej ľadovej jaskyni!

 

Kategórie:
Vstupná brána:
Forma:
  • festival
  • súťaž
Žáner:
  • šport
Cieľová skupina:
  • školáci 6-15 rokov
  • mládež 15-18 rokov
  • dospelí
  • seniori
Otváracie hodiny:
Galéria:

Pridať nový komentár

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Región navštívilo 0 ľudí