Pridaj zaujímavosť

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/svinica-1.jpg

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/raj-1.jpg

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/hodkovce-1_0.jpg

Medzinárodný maratón mieru v Košiciach - Maratónsky expres

5.-6.10.2019
Košice

Bežci z celého sveta si už po 96. krát zabehnú na najstaršom maratóne v Európe, a to priamo u nás v Košiciach. Pobežte aj vy naprieč ulicami metropoly východu a zažite nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú tento event vyprodukuje.

 

 

Prvý októbrový víkend bude mať opäť prirovnanie “výnimočný”! Okrem Maratónu mieru sa Košice zahalia do bielej farby a privítajú jeden z najkrajších medzinárodných festivalov umenia Bielu Noc.

Pre všetkých, ktorí sa na tento víkend (6.-8. októbra) chystajú, máme skvelú správu. Naprieč celým Slovenskom prejde mimoriadny vlak Maratónsky expres a dopraví všetkých bežcov, ich podporovateľov, milovníkov behu alebo umenia do Košíc. Maratónsky expres odchádza z bratislavskej stanice v sobotu 5. októbra 2019 presne o 11:00. Naspäť pôjde z Košíc v nedeľu 6.10.2019 o 16:13. Nastupovať môžete v týchto staniciach po trati: Bratislava – Trnava – Leopoldov – Trenčín – Považská Bystrica – Žilina – Vrútky – Ružomberok – Liptovský Mikuláš – Poprad – Spišská Nová Ves – Košice a späť.

 

 

Lístky a miesto v Maratónskom exprese si viete zakúpiť tu https://system.cinemaware.eu/wstep1.php?id=5958c4049e7b82ea4171c0fa4ccf4d7b680e3f7bc727b06cb2d28c70

 

Súčasťou cesty z Bratislavy do Košíc bude párty vagón, v ktorom si môžu zabehať na bežeckom páse, pripravené bude aj zdravé občerstvenie a workshopy so skúsenými odborníkmi na športovú prípravu a výživu.

Registrácia na 96. Medzinárodný maratón mieru v Košiciach je už spustená - https://registration.kosicemarathon.com/

Príloha:
Galéria:

Pridať nový komentár

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.