Pridaj zaujímavosť

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/svinica-1.jpg

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/raj-1.jpg

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://terraincognita.sk/sites/terra/files/hodkovce-1_0.jpg

Abov

14.08.2015
Košice, Hlavná 21

Prvý ročník pesničkárskeho festivalu Igrici na ulici.

Ambíciou festivalu je ponúknuť autentickú atmosféru hrania pod otvorenou oblohou košického Halmiho dvora. Okrem hlavných účinkujúcich Martina Geišberga, Eda Klenu a Petra Janků, ktorým bude patriť večerný program, sa budú v priebehu poobedia na pódiu striedať známejší aj menej známi pesničkári a pesničkárky.

06.08.2015 - 11.10.2015
Hlavná 27, Košice

Srdečne vás pozývame na výstavu renomovaného sklárskeho dizajnéra a umelca Patrika ILLA, ktorý patrí na medzinárodnej úrovni k popredným a oceňovaným sklárskym dizajnérom a úžitkovým výtvarníkom.
Rozsiahla výstava sa koná až v troch hlavných reprezentačných sieňach a počtom vystavených exponátov ju možno zaradiť medzi tohtoročné výstavné vrcholy galérie.

15.11.2013 - 15.12.2013
Hviezdoslavova 3, Košice

Východoslovenské múzeum v Košiciach kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja a Poľský klub - spolok Poliakov a ich priateľov na Slovensku Vás srdečne pozývajú na otvorenie výstavy HODVÁBNA CESTA

15. novembra 2013 o 16.00 hod. vo Východoslovenskom múzeu v Košiciach, Hviezdoslavova 3.

Organizátor:
Východoslovenské múzeum v Košiciach, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja Poľský klub - spolok Poliakov a ich priateľov na Slovensku
Odoberať RSS - Abov